Academie Le Tour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapKarekter açıp oyuna başlamak için üye olunuz. Lütfen...

Mary Loisa Mythique

YazarMesaj
Mary Loisa Mythique
Hog Drake 1. Sınıf
Hog Drake 1. Sınıf
Mary Loisa Mythique

Kadın Mesaj Sayısı : 75
Rp sevgilisi : Arıyorum
Burcu : Koç

Mary Loisa Mythique Empty
MesajKonu: Mary Loisa Mythique   Mary Loisa Mythique Icon_minitimePaz Şub. 08 2009, 15:21

Adınız/Soyadınız ~ Mary Loisa Mythique

Kişilik Özellikleriniz ~ Aslında anlatılmam yaşanırım(xD). Ama anlatmaya çalışayım az çok. Azıcık(!) kendimi beğenmişimdir. Güzelliğimle övünmeyi ve günümü ayna karşısında geçirmeyi çok severim. İltifatlara karşı zayıfımdır. Bir iltifat duydum mu kendimden geçebilirim. Tabii bu her zaman olmaz. İnsanları sinir etmek çoğu zaman fobim olmuştur. Çok önyargılı davranırım. Hakkında kötü düşündüğüm kişi benden korkmalıdır. Ama arkadaşım olanlara sonuna dek bağlıyımdır. Arkadaşlığa önem veririm. Onlar için gözüm kapalı ölüme bile gidebilirim. Görünümüm anne kuzusu bir kız gibi görünebilir belki ama aslında çok cesurumdur. Maceraya bayılırım. Yasakları çiğnemeyi de severim yani. Hmm... Başka başka... Heh buldum. Zekiyimdir. Kitap okumayı severim. Kültürüm geniştir yani. Gitar çalmayı çok severim. Müzikle aram iyidir ama sesim o kadar iyi midir emin değilim. Bir gün beni dinlerseniz öğrenirsiniz. Oyunculuk yeteneğimse doğuştan var. Belki harika değil ama deneyimsiz birine göre gayet iyi. Kendimi ancak bu kadar anlatabilirim sanırım. Zamanla daha iyi tanırsınız beni.

Burcunuz ~ Koç

Sanatsal Yeteneğiniz ~
Müzik ve Oyunculuk yeteneğim var.

Hmm, sen tam bir.....Hog Drake'sin

Mary Loisa Mythique
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mary Loisa Mythique